Twilight couples
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...Twilight love...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Otkriće Sumrak serijala.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
RobSten
Kolekcionar
RobSten


Posts : 439
Points : 647
Age : 26
Location : In Edward hug
Upozorenje : Otkriće Sumrak serijala. H6

Otkriće Sumrak serijala. Empty
PočaljiNaslov: Otkriće Sumrak serijala.   Otkriće Sumrak serijala. EmptyPet Mar 26, 2010 4:09 am

Kako i kada ste prvi put čuli za Sumrak serijal, što vas je naganalo da ga pročitate i kako je to sve skupa teklo? Sigurna sam da će se naći pokoja zanimljiva priča!
Nazad na vrh Ići dole
.::LoSt In mAgIc world::.
Admin
.::LoSt In mAgIc world::.


Posts : 829
Points : 1090
Age : 26
Location : in Hollywood
Upozorenje : Otkriće Sumrak serijala. H6

Otkriće Sumrak serijala. Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkriće Sumrak serijala.   Otkriće Sumrak serijala. EmptyPet Mar 26, 2010 4:12 am

pa nista.....samo sam videla u novinama i posle nekoliko meseci odlucila sam da POGLEDAM FILM I TOLIiko mi se svideo da sam naterala roditelje da mi kupe knjige.....xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.twilight-saga4ever.com/forum.htm
RobSten
Kolekcionar
RobSten


Posts : 439
Points : 647
Age : 26
Location : In Edward hug
Upozorenje : Otkriće Sumrak serijala. H6

Otkriće Sumrak serijala. Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkriće Sumrak serijala.   Otkriće Sumrak serijala. EmptyPet Mar 26, 2010 4:14 am

Ja sam za Sumrak čula od jedne prijateljice. Prepričala mi je u nekoliko rečenica o čemu se film radi. Nije mi bilo toliko zanimljivo, ali ipak sam ga odlučila pogledati. Dala mi je DVD da pogledam. Kada sam ga pogledala ostala sam šokirana. U tom danu sam ga pogledala 3 puta! Počela sam obožavati njih. Pogotovo Roba i Krsten. I tako sam cijeli film znala napamet od riječi do riječi. Malo sam istraživala po internetu i vidjela da imaju knjige. Na ljeto sam ih kupila i pročitala...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Otkriće Sumrak serijala. Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkriće Sumrak serijala.   Otkriće Sumrak serijala. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Otkriće Sumrak serijala.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 09. Otkriće
» 'Sumrak' među najkritikovanijim knjigama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Twilight couples :: Twilight saga :: Generalna diskusija-
Skoči na: